O firmě

Duda Oskar - prodej, montáž, servis, CNC strojů

Provozovna umístěna v Štěpánkovicích-Svoboda ul. Oldřišovská 756
 Provozovna umístěna
v Štěpánkovicích-Svoboda ul. Oldřišovská 756

Firma Oskar Duda byla založena 28.9.1992 jako zámečnická firma, která se zabývala zámečnickou výrobou drobných technických výrobků.

V roce 2001 jsem firmu Duda Oskar rozšířil na základě poptávky zákazníků o obchodní činnost v oblasti nákupu a prodeje výrobků. V mém případě se jednalo o prodej, montáž a servis digitálního odměřování od firmy K+C pro obráběcí stroje.

Dodáváme jak optické digitální odměřování, tak magnetické digitální odměřování. Oba tyto způsoby lze na jednom obráběcím stroji kombinovat.

V oblasti digitálního odměřování máme trvale skladem všechny potřebné dílce pro funkci optického i magnetického digitálního odměřování, takže jsme schopni kdykoliv, jakýkoliv Váš problém urychleně vyřešit.

V roce 2005 jsem nabídku naší firmy Duda Oskar - prodej, montáž, servis CNC strojů z Štěpánkovic rozšířil o prodej CNC strojů:

  • ERGWIND Řady –D - svislý elektroerozivní stroj a
  • ERGWIND Řady- DK – drátový elektroerozivní stroj.
Brněnský strojírenský veletrh 2008. Náš výstavní stánek.
 Brněnský strojírenský veletrh 2008.
Náš výstavní stánek.

Vzhledem k výbornémuvztahu cena-výkon, je o tyto stroje velký zájem. Součástí naší nabídky jsou nejen dodávky strojů a zařízení, ale i montáž, uvedení do provozu a následný záruční i pozáruční servis, takže je z naší strany o každého zákazníka postaráno i do budoucnosti.

Provozovna naší firmy Duda Oskar - prodej, montáž, servis CNC strojů z Štěpánkovic včetně skladu náhradních dílů, je umístěna v Štěpánkovicích-Svoboda ul. Oldřišovská 756.

X
Zadejte své uživatelské jméno pro Duda stroje.
Zadejte své heslo.
Načítání